Het toernooi om de RWE Hogelandcup is inmiddels achter de rug.
Zowel de dames als de heren zijn in de B-poule als 1e geeindigd en Leonie de Winter heeft met haar 7 doelpunten de Topscorer bokaal binnengehaald.
Alle uitslagen, foto's en eindstanden zijn hieronder te vinden.
Meer informatie over dit toernooi is te vinden op de site van RWE Hogelandcup.
Team | Punten | Saldo | |
---|---|---|---|
1 | Corenos | 9 | 12-4 |
2 | Usquert | 6 | 11-3 |
3 | Warffum | 3 | 6-5 |
4 | SV Onderdendam | 0 | 1-18 |
Team | Punten | Saldo | |
---|---|---|---|
1 | vv Winsum 1 | 9 | 13-0 |
2 | sv Bedum | 4 | 2-2 |
3 | VVSV'09 | 2 | 5-12 |
4 | Corenos | 1 | 4-10 |
Team | Punten | Saldo | |
---|---|---|---|
1 | vv Winsum | 9 | 15-0 |
2 | Noordpool | 6 | 4-7 |
3 | Corenos | 3 | 3-8 |
4 | SJO KRC/ZEC | 0 | 0-7 |
Datum | Tijd | Poule | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|---|
23-12-19 | 19:10-19:30 | D2 | vv Winsum 1 - Corenos | 5-0 |
23-12-19 | 20:30-20:50 | D2 | SV Bedum - Corenos | 1-0 |
23-12-19 | 21:50-22:10 | D2 | Corenos - VVSV'09 | 4-4 |
27-12-19 | 18:30-18:50 | B1 | Usquert - Corenos | 2-3 |
27-12-19 | 19:50-20:20 | B1 | Warffum - Corenos | 1-2 |
27-12-19 | 21:10-21:50 | B1 | Corenos - SV Onderdendam | 7-1 |
28-12-19 | 19:30-19:50 | C2 | Corenos - SJO KRC/ZEC | 2-0 |
28-12-19 | 20:50-21:10 | C2 | Corenos - vv Winsum | 0-5 |
28-12-19 | 21:50-22:10 | C2 | Noordpool - Corenos | 3-1 |
30-12-19 | 18:30-18:50 | HA1 | vv Winsum - Corenos | 6-0 |
30-12-19 | 19:50-20:10 | HA1 | SIOS - Corenos | 0-3 |
30-12-19 | 21:10-21:30 | HA1 | Corenos - de Heracliden | 2-0 |
Team | Punten | Saldo | |
---|---|---|---|
1 | vv Winsum | 9 | 9-0 |
2 | CORENOS | 6 | 5-6 |
3 | De Heracliden | 3 | 4-5 |
4 | SIOS | 0 | 2-9 |
Datum | Tijd | Wedstrijd | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
2-1-20 | 18:00-18:18 | E | SJO 't Hogeland JO19 - SJO KRC/ZEC JO19 | 2-1 |
2-1-20 | 18:18-18:36 | F | De Heracliden JO19 - CORENOS JO19 | 5-4 (wns) |
2-1-20 | 18:36-18:54 | G | Noordpool Da- CORENOS Da | 0-1 |
2-1-20 | 18:54-19:12 | H | ZEC Da - VVSV'09 Da | 3-1 (wns) |
2-1-20 | 19:12-19:30 | SJO KRC/ZEC JO19 - CORENOS JO19 | 1-2 | |
2-1-20 | 19:30-19:48 | SJO 't Hogeland JO19 - De Heracliden JO19 | 3-2 | |
2-1-20 | 19:48-20:06 | Noordpool Da - VVSV'09 Da | 1-0 | |
2-1-20 | 20:06-20:24 | CORENOS Da - ZEC | 2-0 | |
2-1-20 | 20:24-20:42 | I | SV Bedum JO19 - Noordpool JO19 | 2-1 |
2-1-20 | 20:42-21:00 | J | Zeester JO19 - vv Winsum JO19 | 0-5 |
2-1-20 | 21:00-21:18 | K | SIOS Da - sv Bedum Da | 1-0 |
2-1-20 | 21:18-21:36 | L | vv Winsum 2 Da - vv Winsum 1 Da | 0-2 |
2-1-20 | 21:36-21:54 | Noordpool JO19 - Zeester JO19 | 2-0 | |
2-1-20 | 21:54-22:12 | SV Bedum JO19 - vv Winsum JO19 | 3-4 (wns) | |
2-1-20 | 22:12-22:30 | sv Bedum Da - vv Winsum 2 Da | 1-2 | |
2-1-20 | 22:30-22:48 | SIOS Da - vv Winsum 1 Da | 3-2 (wns) |
Datum | Tijd | Wedstrijd | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
3-1-20 | 18:30-18:55 | W | vv ZEC - vv Usquert | 2-1 |
3-1-20 | 19:00-1925 | X | CORENOS - Noordpool UFC | 6-2 |
3-1-20 | 19:30-19:55 | Y | vv Winsum - sv Bedum | 3-0 |
3-1-20 | 20:00-20:25 | Z | Noordwolde - CORENOS | 3-1 |
3-1-20 | 20:30-20:55 | vv Usquert - Noordpool UFC | 6-7 (wns) | |
3-1-20 | 21:00-21:25 | sv Bedum - CORENOS | 3-2 (wns) | |
3-1-20 | 21:30-21:55 | vv ZEC - CORENOS | 2-7 | |
3-1-20 | 22:00-22:25 | vv Winsum - Noordwolde | 4-0 |
Plaats | Team |
---|---|
1 | SJO 't Hogeland |
2 | De Heracliden |
3 | CORENOS |
4 | SJO KRC/ZEC |
Plaats | Team |
---|---|
1 | CORENOS |
2 | vv ZEC |
3 | Noordpool |
4 | VVSV'09 |
Plaats | Team |
---|---|
1 | CORENOS |
2 | vv ZEC |
3 | Noordpool |
4 | vv Usquert |
Plaats | Team |
---|---|
1 | vv Winsum |
2 | Noordwolde |
3 | sv Bedum |
4 | CORENOS |
v.v. Corenos
Zuster Kortestraat 99
9983 SW Roodeschool
telnr. kantine 0595 41 32 22
Mail naar PR@corenos.nl en wij zorgen dat uw bericht op de website komt!